CustomBlocks

26.8.2020 | Informativní schůzka pro nové rodiče

Krátká informativní schůzka se bude konat v pondělí 31. 8. 2020 v 14.30 hodin, v budově mateřské školy, třída Koťátek (vchod vedle ředitelny). Dozvíte se spoustu důležitých informací. Účast nutná, bez dětí !!

26.8.2020 | Zahájení nového školního roku 2020/2021

Vzhledem k měnící se epidemiologické situaci a na základě doporučení MŠMT jsou pro mateřské školky stanovena tato pravidla:

• Mateřská škola zahajuje provoz školního roku 2020/21 v plném rozsahu dne 1. 9. 2020 v souladu se školskými právními předpisy
  • ...

Nemám účet a chci se registrovat.

Jsme škola pro všechny děti a rodiče, kterým záleží na kvalitě předškolního vzdělávání. Podporujeme úzkou spolupráci s rodiči na základě důvěry, porozumění a vzájemného respektování. Poskytujeme dětem příjemný pobyt, klidné zázemí, pocit lásky a bezpečí.